Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skoków (pow. opolski) > Nietrzeźwy kierowca BMW zmiażdżył motocykl

Utworzony przez sep, 21 lipca 2008 r. o 08:26
Gość napisał:
hahaha..jestescie mega zabawni..wszyscy wiesniacy nagle sie zebrali..i bronia tego Arturka ktory jest najbardziej winny tego wypadku..przypominam ze to on zabil 2 osoby!!ale sory tacy inteligetni ludzie jak wy tego nie zrozumieja....a do wieśmaka ktoremu sie nie podoba moje imie wypowiem sie ktorko..mam zajebiste imie jesli ci sie cos nie podoba to twoj problem..a tAk na marginesie to ty jak masz na imie Kazio Wiesi..moze Franio..bo wkoncu jestes ze wsi..i moj kizyn nie mogl szalec caly dzien na motorze poniewaz caly dzien byl umnie w domu i przyjechal dopiero wieczorem..takze nie wymyslajcie sobie
a był w tej bajce smok? i przestan pier***ic ciagle ze zabił 2 osoby i ze był pijany!! bo to juz zaczyna sie robic MEGA nude! ja nikogo nie bronie nie wiem jak było i ty tez nie wiesz czajisz wiesniaku??? nie masz nic innego do powiedzenia i tak jedno w kolo zeby wmowic wszytkim ze to byla jego wina! powtarzam to tylko wiedza ofiary i Artur!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic straszniejszego na świecie niż śmierć młodych ludzi:( Po pierwsze nie wiadomo kto na kogo najechał. Po drugie nawet najlepszy motocyklista nie ma szans na przeżycie w zderzeniu czołowym. Krystian był wspaniałym człowiekiem i świetnym, odpowiedzialnym kierowcą nawet uczył mnie jeździć. Nigdy o Tobie nie zapomnę i dziękuje za to że mnie odwiedziłeś w ten weekend:( Nie życzę sobie aby ktokolwiek szargał jego dobre imię na tym forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawde żal czytać waszych opini, wszyscy wiecie naj lepiej co się stało. wiem na pewno że ci motocykliści byli pod wpływem alkoholu bo są osoby które razem z nimi piły. poza tym pasażer motoru nie miał kasku na głowie i jechali dużo za szybko. sami sobie są winni. szkoda mi tylko Artura który będzie musiał żyć ze świadomością że przyczynił się do śmierci dwóch osób. a to mogło się przytrafić każdemu z was i jak wy byście się wtedy czuli??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuzynka napisał:
Nie ma nic straszniejszego na świecie niż śmierć młodych ludzi:( Po pierwsze nie wiadomo kto na kogo najechał. Po drugie nawet najlepszy motocyklista nie ma szans na przeżycie w zderzeniu czołowym. Krystian był wspaniałym człowiekiem i świetnym, odpowiedzialnym kierowcą nawet uczył mnie jeździć. Nigdy o Tobie nie zapomnę i dziękuje za to że mnie odwiedziłeś w ten weekend:( Nie życzę sobie aby ktokolwiek szargał jego dobre imię na tym forum!
a ja nie zycze sobie zeby ktos mowil o Arturze zle.. bo do chuja pana ku*** nikt nie wie jak bylo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winicie Artura za to żebył pod wpływem alkoholu a na nich nie zwracacie uwagi czy byli pijani czy nie, spójżcie obiektywnie na całą sprawę i wyciągnijcie stosowne wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojo napisał:
naprawde żal czytać waszych opini, wszyscy wiecie naj lepiej co się stało. wiem na pewno że ci motocykliści byli pod wpływem alkoholu bo są osoby które razem z nimi piły. poza tym pasażer motoru nie miał kasku na głowie i jechali dużo za szybko. sami sobie są winni. szkoda mi tylko Artura który będzie musiał żyć ze świadomością że przyczynił się do śmierci dwóch osób. a to mogło się przytrafić każdemu z was i jak wy byście się wtedy czuli??
Joju nie martw sie my wszyscy jestesmy z wami!! wiemy jak było i pamietajce ze macie przyjaciół!! I naprawde nie słuchajcie tych ludzi ktorzy nie wiedza co pisza bo naprawde zal ich!! My jestesmy z Toba i Z Arturem!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystian bardzo ciężko pracował żeby móc zakupić sobie motocykl a tak na marginesie był cały weekend w odwiedzinach u mnie na śląsku i wrócił do siebie dopiero w niedzielę wieczorem. Gdyby na ziemi żyli tylko tacy ludzie jak on to świat byłby lepszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak był cały weekend na śląsku to ciekawe co robił w niedzielę w nocy na imprezie w Kluczkowicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojo napisał:
Winicie Artura za to żebył pod wpływem alkoholu a na nich nie zwracacie uwagi czy byli pijani czy nie, spójżcie obiektywnie na całą sprawę i wyciągnijcie stosowne wnioski.
daj spokoj... ludzie wiedza lepiej wiesz wszechwiedzący .. szkoda ze nie potrafia pomyslec logicznie nad tym wszytkim.. jestem z Wami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie winicie Artura i nie dacie mu teraz spokojnie życ!! bo jestescie powaleni!!!! mi tez szkoda ze bedzie musail tego pozniej wszystkiego wyczytywac:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem wieśniakiem poniewaz nie mieszkam na wsi w przeciwieństwie do ciebie..powtarzam to bo do takich ludzi jak wy trudno docieraja pewne rzeczy..naprawde żal mi was..i naprawde az żal ze wyzywacie osoby ktore juz nie zyja..tak tylko tacy bezmozgowcy jak wy robia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda sobie psuc nerwy z tymi ludzmi joju tak samo jak Marcelinka upierała sie caly czas ze jej kuzyn nie prowadzil motocyklu a wyraznie pisze kto byl kierowcą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi bardzo waszego przyjaciela i go nie osądzam. Jedno jest pewne nie miał prawa wsiadać do samochodu po wpływem alkoholu, zwłaszcza że warunki pogodowe nie były dobre a doświadczenia jako kierowca w wieku 19 lat nie miał. Widuje setki takich wypadków nawet dzisiaj bowiem jestem ratownikiem medycznym w pogotowiu.Bardzo mnie to boli bo Krystian miał tyle planów na przyszłość. Serce mi pęka z żalu:.(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcelina napisał:
nie jestem wieśniakiem poniewaz nie mieszkam na wsi w przeciwieństwie do ciebie..powtarzam to bo do takich ludzi jak wy trudno docieraja pewne rzeczy..naprawde żal mi was..i naprawde az żal ze wyzywacie osoby ktore juz nie zyja..tak tylko tacy bezmozgowcy jak wy robia..
poczytaj swoje komentarze !!!! kto kogo wyklina????????????? kto bluzga???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi szkoda..ze ci dwaj chlopcy widza jak wy sie zachowujecie..chyba nie jestescie wogole wychowani..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem ze jak Artur przezył to mozna mu bluzgac... boze jaka jestes ... szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszesz że Artur nie powinien wsiadać do samochodu pod wpływem i z tym się zgodzę ale oni też nie byli tżeźwi i z tego co piszesz to Artyurowi nie było wolno wsiadać do samochodu który ma cztery kola a im wolno było wsiadać na dwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcelina napisał:
nie jestem wieśniakiem poniewaz nie mieszkam na wsi w przeciwieństwie do ciebie..powtarzam to bo do takich ludzi jak wy trudno docieraja pewne rzeczy..naprawde żal mi was..i naprawde az żal ze wyzywacie osoby ktore juz nie zyja..tak tylko tacy bezmozgowcy jak wy robia..
JAK BYS NIE BYLA WIESNIAKIEM TO BYS NIE PISALA TAKICH GŁUPOT!! NIE WIESZ JAK BYLO A pier***ISZ FARMAZONY!!!! NIE ZNASZ NAWET ARTURA NIE WIESZ JAK BYLO TO Spier***AJ OD NIEGO!! I INE WYPOWIADAJ SIE NA JEGO TEMAT!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zreszta co ja bede sie denerwować kazdy ma swoja opinie na ten temat..Bombka zaczeła wyklinac a teraz ty../az serce peka jak wyzywacie mojego kuzyna..ale coz jak ktos nie jest dobrze wychowany to tak to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcelina napisał:
a zreszta co ja bede sie denerwować kazdy ma swoja opinie na ten temat..Bombka zaczeła wyklinac a teraz ty../az serce peka jak wyzywacie mojego kuzyna..ale coz jak ktos nie jest dobrze wychowany to tak to jest.
NIKT TWOJEGO KUZYNA NIE WYZYWA!! MY TYLKO BRONIMY PRAWDY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...